SPOLEČNOST

O NÁS

Isopan je světovým lídrem v oblasti výroby kovových a izolačních panelů. Podporuje udržitelnou výstavbu a nabízí nejmodernější řešení a použití bezpečných a účinných materiálů.

SKUPINA

ISOPAN je jednou ze společností skupiny Manni Group, veronského holdingu založeného v roce 1945 a lídra v oblasti zpracování oceli pro stavební sektor.

NAŠE ČINNOST

Svou bohatou škálou střešních a stěnových kovových izolačních panelů je společnost Isopan schopna uspokojit jakékoliv funkční, výrobní či estetické požadavky a propojit technologickou účinnost s tvůrčí svobodou.  

HISTORIE

Historie společnosti Isopan začala již dávno. Podnik se zrodil v Itálii a rozrostl se na mezinárodní úrovni tak, že se stal druhým největším výrobcem izolačních panelů na světě.

odborná příprava

Isopan podporuje účinnost, kvalitu a talent při projektování, výrobě a instalaci stěn a střech. Zkušenosti získané v průběhu let nás dovedly k posílení našeho potenciálu a k umožnění jeho předávání. Aktualizace, školení a diskuse s odborníky, kteří využívají naše výrobky, jsou klíčem k růstu a k...

PODMÍNKY

Viz podrobné všeobecné prodejní podmínky kovových izolačních panelů, trapézových plechů a příslušenství.

ZÁRUKA

Certifikace jakosti je prvním závazkem, který na sebe společnost Isopan bere vůči svým zákazníkům. Spolupracujeme výhradně s vybranými dodavateli, kteří jsou schopni zaručit spolehlivě prověřené materiály, vždy se zárukami a certifikacemi odpovídajícími mezinárodním normám.

CERTIFIKACE

Certifikát jakosti je prvním závazkem, který společnost Isopan přijímá vůči svým zákazníkům. Spolupracujeme pouze s vybranými dodavateli, kteří jsou schopni zajistit spolehlivé materiály, se stálou zárukou, certifikované v souladu s mezinárodními normami.

CZ © 2016 Manni Group S.p.A | DIČ 00286420609