O NÁS

Isopan je světovým lídrem v oblasti výroby kovových a izolačních panelů. Podporuje udržitelnou výstavbu a nabízí nejmodernější řešení a použití bezpečných a účinných materiálů.

Mnoho trhů, jediný brand

Skupina Isopan Group má sídlo ve Veroně a řídí šest výrobních závodů po celém světě.

Je zastoupena dvěma výrobními závody v Itálii, ve Frosinone a ve Veroně, a ve světě závody Isopan Ibérica v Tarragoně (Španělsko), Isopan Est v Bukurešti (Rumunsko), Isopan Deutschland v Plötzu (Halle, Německo), Isopan Rus ve Volžskom (Volgograd, Rusko) a Isocindu v Silao (Guanajuato, Mexiko). Dvě obchodní společnosti působí jako referenční pro Francii (Mérignac) a pro Českou republiku (Praha). International Business Division vyvíjí specifická řešení pro potřeby různých zemí, v nichž existuje distribuce Isopan. Kapilární teritoriální rozšíření a zavedená síť obchodních agentů nám umožňuje zaujímat vedoucí postavení na nejdůležitějších trzích po celém světě.
Společnost Isopan již více než čtyřicet pracuje na zlepšení sektoru stavebnictví tím, že nabízí řešení, která kombinují funkčnost materiálů, udržitelnost výrobního procesu, bezpečnost obyvatel a energetickou účinnost budov, ať už jde o novou výstavbu nebo o sanace budov. Naše sendvičové panely pomáhají získávat užitečné kredity pro certifikaci LEED (Leadership in Energy and Environmental Design), nejrozšířenější normu pro certifikaci udržitelnosti budov na světě, a elektrická energie potřebná k jejich výrobě se získává z fotovoltaických elektráren.
Spolupracujeme s hlavními odbornými organizacemi, univerzitami a vývojovými středisky, abychom vyvinuli inovativní řešení, která jsou schopna poskytovat přidanou hodnotu budovám a projektům našich zákazníků.

Mise
Naše práce umožňuje, aby na stavebním trhu byla k dispozici technologická inovace aplikovaná na izolační panely, aby byla zaručena efektivní logistika a vysoce kvalitní služby ve formě co nejvíce environmentálně, společensky a ekonomicky udržitelné.
Nejsme pouze dodavatelem stavebních materiálů, ale jsme partnerem, který je vždy schopen poskytnout nejmodernější řešení a růst společně se svými zákazníky.
K dosažení těchto cílů má zásadní význam práce a nadšení našich zaměstnanců a spolupracovníků, stejně tak jako konfrontace s našimi zákazníky, s nimiž se snažíme budovat pevné a trvalé vztahy.

Přidaná hodnota vaší budově
Firmě Isopan záleží na vašich projektech a pomáhá vám při jejich realizaci, od prvotního konceptu až ke konečnému projektu.
Podporujeme udržitelnou výstavbu tím, že nabízíme řešení pro sanaci budov, snižování spotřeby energií a zdrojů a omezení jejich plýtvání. 
Přispíváme ke kvalitě staveb díky používání spolehlivých materiálů v plném souladu s mezinárodními normami.
Výrobky Isopan zajišťují vyšší účinnost, inovaci a větší bezpečnost: dokonalá tepelná a zvuková izolace budov, pevnost, vzduchotěsnost a zvuková pohltivost. Napomáhají k ochraně před ohněm, zabraňují požáru a omezují jeho šíření.
Doporučit zákazníkovi správnou volbu je prioritou jak pro nás, tak pro naše neustále se vzdělávající odborníky a vysoce specializované techniky. 
Isopan zná do hloubky trh i materiály, stále sleduje nejvýznamnější trendy a referenční normy a kombinuje estetiku a funkčnost.

Čísla o Isopanu
40 LET ZKUŠENOSTÍ
6 PODNIKŮ
9 VÝROBNÍCH ZÁVODŮ A OBCHODNÍCH SPOLEČNOSTÍ
450 ZAMĚSTNANCŮ PO CELÉM SVĚTĚ
4.000+ ZÁKAZNÍKŮ ROČNĚ
200 MILIONŮ EUR OBRAT

 

 

CZ © 2016 Manni Group S.p.A | DIČ 00286420609