Zvláštní cena k oslavě narozenin Isopan Est

18 Dec 2017
Na prahu nového roku, ve kterém Isopan Est dosáhne milník desetileté činnosti, byla rumunská společnost oceněna cenou „Performance“ Průmyslové konfederace Rumunska.

Rumunsko - Průmyslová konfederace Rumunska jako každý rok hostila na začátku prosince událost věnovanou předním italským firmám v zemi. Příležitost odměnit italskou podnikatelskou komunitu v Rumunsku, Galla Awards uznává mimořádné výsledky a zásluhy společností, které se rozhodly vstoupit na rumunský trh, jako Isopan Spa, která je dceřinou společností Veronese Manni Group, jíž byla udělena cena „Performance“ Průmyslovou konfederací Rumunska za vynikající výkon dosažený až dodnes. Tuto motivaci vysvětlil během večera pan Rocco Ferri, generální ředitel Průmyslové konfederace Rumunska:

„Dosažení tohoto výkonu je cílem téměř všech společností bez ohledu na jejich velikost. Investování do vlastního podnikání, motivování a povzbuzování vlastního managementu je klíčem k dosažení nových rozvojových cílů, ale pokud to vše tvoří nedílnou součást širšího projektu mateřské společnosti, která klade důraz na udržitelnost jako na hlavní součást úspěchu, výsledek nabývá také sociální hodnotu.“ 

Cenu převzal pan Luigi Guerrini, ředitel společnosti Isopan Est a pan Toni Pera, generální ředitel společnosti Isopan Est, jako zástupci společnosti, která je lídrem v sektoru izolačních panelů; ve své děkovné řeči zdůraznil, jak „toto uznání přichází ve významné době pro Isopan a svědčí o výsledku práce výjimečného týmu, kde lidské zdroje, když jsou dobře motivováni, hrají hlavní roli společnosti.“

Cena přichází do sídla Isopan v předvečer 10. výročí činnosti v Bukurešti, Rumunsko, které je druhým zahraničním sídlem, jež Skupina otevřela po Isopan Ibérica v Tarragoně. K dnešnímu dni může Skupina počítat se šesti společnostmi a více než 450 zaměstnanci po celém světě. Poslední otevření se datuje do roku 2015 s Isopan Rus ve Volgogradu v Rusku a s mexickým IsoCindu, který se zrodil ze společného podniku s venezuelskou společností Cindu.

V Rumunsku, jako důkaz tržní důvěry a přání růstu Skupiny, bude společnost v příštím roce 2018 investovat do nové výrobní linky, jež umožní společnosti Isopan Est udržovat vysoký výkon a nadále uspokojovat potřeby mnoha zákazníků, kteří se po dlouhá léta spoléhají na kvalitu produktů společnosti Isopan, i s ohledem na skutečnost, že rumunský trh je stále více ohleduplný k otázce udržitelnosti.

Společnost Isopan vždy podporovala udržitelnější výstavbu tím, že nabízí řešení pro přestavbu budov, snížení spotřeby a ztráty energie a zdrojů. Neustálý výzkum oddělení výzkumu a vývoje společnosti zajišťuje, že společnost Isopan je vždy obeznámena s hlavními trendy na trhu a referenčními předpisy, jež kombinuje s estetikou a funkčností.

Přihlaste se k odběru Newsletteru, abyste mohli být informováni o nových výrobcích, službách a činnostech společnosti Isopan

CZ © 2016 Manni Group S.p.A | DIČ 00286420609