Autodrom Modena se zbarvuje modrou barvou Isopan pro událost top klientů AMG Driving Experience

14 Jun 2017
Driving experience targata Mercedes AMG per i top client Isopan

Rychlost a síla. Konkurence a účast. Toto jsou klíčová slova události, která ve dnech 7. a 8. června nabídla čistý adrenalin top klientům společnosti Isopan Spa. 

Dva dny na dráze autodromu Modena pro ISOPAN | AMG Driving Experience, věnované top klientům společnosti Isopan, kteří si vyzkoušeli vzrušení z jízdy na palubě super sportovních vozů Hvězdy Stuttgartu, s doprovodem zkušených pilotů oficiální školy AMG Driving Academy Itálie.

Nic lepšího, než jízda po silnici na kopcích v okolí města Modena pro zahřátí motorů, se zastávkou v závodě Acetaia Malpighi, historické skutečnosti regionu Emilia, proslavené exportováním kultury skutečného balzamikového octa do celého světa. Několik hodin odpočinku, než se vstoupí naživo do soutěže, pak/tedy první manévry na automobilové dráze Modena, na výkonných čtyřech kolech značky Mercedes. Adrenalin se začíná zvedat. Přilby se nasazují a motory zapalují: objeví se zelené světlo a start!

Slalom, brzdění, přetáčivost i nedotáčivost na mokrém povrchu: je třeba řídit 500CV, s cílem připravit se na závod v paddocku na druhý den. Závodí se s jediným cílem, postavit se na pódium autodromu a zažít vzrušení ze zvedání poháru k obloze. Tak jezdili Gerhard Koch, Michael Naef a Stefano Pisa, kteří vyhráli, v pořadí, první, druhé a třetí místo.

Pro všechny spokojenost potřást rukou se svým instruktorem a získat individuální certifikát AMG Driving Experience, hmatatelnou památku na nadšení a vášeň, s jakými se pustili do závodění. Pro Isopan jsou JEDNIČKY!

Prožijte vzrušení z dráhy v galerii události ISOPAN | AMG Driving Experience 

 

 

 

Přihlaste se k odběru Newsletteru, abyste mohli být informováni o nových výrobcích, službách a činnostech společnosti Isopan

CZ © 2016 Manni Group S.p.A | DIČ 00286420609